Názory na postavu Dary Rolins sa rôznia. Napriek tomu, že mnohým slovenská kráska vyráža dych, nájdu sa medzi nami i kritici, ktorým sa zdá speváčka príliš chudá či svalnatá. Darin najnovší záber však zmetie zo stola všetky hejty!

Už viac ako tri týždne sa Dara Rolins nachádza na indonézskom ostrove Bali, kam sa vybrala so svojou dcérkou Laurou. Dievčatá si užívajú relax, avšak neobchádzajú ich ani školské povinnosti, keďže Lola musí makať aj za hranicami Českej republiky, kam chodí do školy.

Dara sa z ďalekého Bali pochválila už viacerými dychvyrážajúcimi plavkovými fotkami, pričom pri niektorých si za svoje vyrysované telo, a najmä bruchu, zlízla kritiku, v rámci ktorej ju ľud začal prirovnávať k mužovi. Pri pohľade na blondínkin najnovší záber ale po mužovi nie je ani chýru, ani slychu!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Dokonlé bruško, prsia, úsmev a navyše nádherná bronzová pokožka, ktorou by známa Slovenka mohla pokojne konkurovať miestnym obyvateľom. 46-ročná diva vyzerá na najnovšej snímke doslova ako bohyňa, čo si zrejme myslí i množstvo jej fanúšikov, ktorí jej za štyri hodiny venovali viac ako 30 tisíc lajkov! Tak čo, je podľa vás Dara Rolins najväčšou raketou československého šoubiznisu? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Darinu fotku v plavkách si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, Facebook/Dara Rolins