Lucia Lula Gachulincová sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka účasti v ôsmej sérii reality show Farma, odkiaľ odchádzala bohatšia o nové zážitky i zamilovaná. Napriek tomu, že farmárskej láske už dávno odzvonilo, sláva atraktívnej influencerky nezanikla – tmavovláska sa nedávno priaznivcom dokonca predstavila v úplne novom šate!

Lula sa po skončení markizáckej šou okamžite prehupla do sveta šoubiznisu a veľmi aktívne si buduje sieť fanúšikov na sociálnych sieťach a internetových kanáloch. Kráska sa tak postupne vďaka videám stala akousi ikonou v oblasti módy, líčenia či správnej starostlivosti o pleť.

Lula

Mladú podnikateľku majú mnohí ľudia v hlave uloženú ako mimoriadne príťažlivú kočku s hustými havraními vlasmi. Práve preto mohol byť nejeden obdivovateľ poriadne prekvapený, keď sa Lula predviedla s úplne novým účesom.

Bývalá farmárska hviezda totiž dala zbohom čiernym tónom a po návšteve kaderníctva sa ukázala celkom zmenená – vlasy si nechala skrátiť a zároveň osvetliť na hnedší odtieň, čo jej okamžite rozjasnilo celý zjav. Tak čo poviete, pristane Lule svieži letný zostrih?

Lula pred premenou

Lula

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Lula po premene

Lula

Zdroj/Foto: Instagram/llnzz