Nik v šoubiznise ani len netušil, že populárna blonďavá herečka s očarujúcim úsmevom má v pláne tento rok skočiť do manželského zväzku. A predsa sa tak stalo, pretože minulý víkend si so svojou polovičkou vymenili manželské sľuby a na prsty si navliekli obrúčky.

Kto by nepoznal úžasnú herečku Margot Robbie, ktorá sa tento rok celému svetu zapísala do pamäte ako bláznivá ,,doktorka“ Harley Quinn? V úspešnej filmovej snímke „Suicide Squad“ zahviezdila azda najviac zo všetkých ,,vyvrheľov“ a dovolíme si tvrdiť, že právom. Svojej postavy sa zhostila na výbornú a kým muži snívali o jej dokonalom tele, mnohé ženy sa jej snažili podobať na rôznych halloweenskych párty. O tom, že je Margot skutočne obľúbená svedčí aj fakt, že ju čaká ďalšie nakrúcanie filmu, ktorý sa bude niesť v duchu šialenej, no svojim spôsobom roztomilej komixovej postavy Harley Quinn.

Podľa posledných správ už 26-ročná sympatická rodáčka z Austrálie dávno nie je slobodnou žienkou. Minulý víkend údajne vstúpila so svojim snúbencom Tomom Ackerleym do zväzku manželského. Dvojica sa tajne vzala počas svadby v Byron Bay, na ktorej sa objavili len ich najbližší milovaní. Zdroj blízky herečke sa vyjadril, že známy pár sa chcel vziať práve okolo Vianoc, aby mohli spoločne stráviť čas s oboma svojimi rodinami, pretože sa im to doteraz ešte nepodarilo. Daily Mail dokonca kontaktoval krásnu hviezdu, aby poskytla vyjadrenie k tejto udalosti, no zatiaľ situáciu nekomentovala.

Foto: Instagram, deviantart.net, Twitter | Zdroj: dailymail.co.uk | Video: Youtube