Uplynulá epizóda Česko Slovensko má talent sa postarala o poriadny šok. Už prvý pohľad na extravagantnú východniarku Viky vzbudzoval u ľudí nechápavé pohľady a smiech, ktoré sa každým jej slovom či pohybom len stupňovali. Vyvrcholenie však prišlo v momente, keď si údajná Košičanka dala dole parochňu!

Osôbky, ktoré si mylne myslia, že ich boh obdaroval veľkým talentom, nie sú v ČSMT ničím výnimočným. 45-ročná nezamestnaná párty žena Viky však na rozdiel od iných sebavedomých účinkujúcich porotu i divákov poriadne pobavila.

Čiernovlasá Košičanka sa pochválila, že jej tanečné a spevácke umenie obdivujú na žúrkach všetci kamaráti, na ktorých podnet sa rozhodla do súťaže prihlásiť. Viky tak pred prísnou porotou do skladieb od Spice Girls predviedla v odvážnom outfite nevídané tanečné kreácie v kombinácii s čudesným spevom, čo navyše okorenila ešte aj vtipnými hláškami či gestami.

Jakub Prachař, Jaro Slávik, Marta Jandová a Dianu Mórovú zastupujúca česká herečka Jiřina Bohdalová išli z bláznivej čiernovlásky doslova do kolien rovnako ako publikum, ktoré začalo skandovať, aby Viky dostala sošku Zlatého Pátroviča. Ku podivu temperamentnú dámu toto nelichotivé ocenenie nesmierne potešilo. Následne však nastal veľký zvrat.

Keď Viky podišla k porote, ukázalo sa, že išlo len o dokonalú masku, pod ktorou sa skrývala samotná členka poroty Diana Mórová. Krásna Didi tak dokázala, že jej označenie jednej z najlepších slovenských herečiek patrí plným právom!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Joj.sk