Takmer v každom ročníku Farmy sa nájdu páry, ktoré k sebe zahoria, či už láskou alebo iba se*uálnymi pudmi. Minulý rok prirovnávali diváci k po*nu zábery zo sluhovne, kde si to rozdávali Mirka Csorbová a Matej Jurkovič, avšak oproti “rozprávke”, odohrávajúcej sa medzi Henrichom Kuľkom a Nikol Fridrichovou v 12. pokračovaní, to bol len slabý odvar. Najnovšie kamerové záznamy s rozvášnenou dvojicou sú naozaj ďaleko za hranicou toho, čo je ešte na statku únosné.

Keď sa po druhom dueli Henrich Kuľko a Nikol Fridrichová ocitli v jednej posteli, kde sa pred očami ostatných s najväčšou pravdepodobnosťou pod paplónom odohrával se*, všetci si mysleli, že išlo iba o chvíľkový skrat, zapríčený nadmerným množstvom alkoholu. Z ich intímnych stretnutí sa však akosi stal večerný rituál, pričom najnovšie zábery sú to najnechutnejšie, čo nám za celú svoju históriu Farma ponúkla.

,,Veľa vecí mi v tej Farme nevychádza. A toto je jedna z vecí, ktoré mi nevychádzajú. Že v každom jednom dieli tam Nikol s niekým súloží. Ako s niekým hovorím s Heňom. A mne to nevychádza, či ona má vôbec menštruačný cyklus, vieš,” zamyslela sa nad 32-ročnou Bratislavčankou exfarmárka Lula, ktorá sa ocitla ako hosťka v poslednom vydaní Farmy X-tra s moderátorom Martinom Šmahelom.

Krátka internetová relácia ale toho priniesla omnoho viac, než chcela vidieť aj samotná Lula. Okrem toho, že si to v opojení vína začal spomínaný pár zrejme rozdávať v prítomnosti Rebeky a Matúša, kedy sa modrooká kráska zamýšľala nad tým, že všade je normálny svet, iba oni sú tam ako debili, na konci magazínu sme mohli vidieť naozajstný hardcore.

Po tom, ako sa z miesta, kde sa podľa pravidiel môžu stretnúť obidva tábory, Rebeka a Matúš pobrali spať do postele, Nikol a Heňo, nachádzajúci sa presne pod kamerami, začali predvádzať scény, hodné filmu pre dospelých, pričom réžia ich vypustila von dokonca so zvukom!

Danú scénu si môžete pozrieť od 15. minúty — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk