Polícia Slovenskej republiky zverejnila pred pár dňami na sociálnej sieti fotografiu “svojho človeka”, ktorá u nežnejšieho pohlavia vyvolala doslova šialenstvo. My sme sa tak rozhodli Martina skontaktovať a zistiť pre vás o ňom niečo viac! Nech sa páči, zoznámte sa s jedným z najpríťažlivejších slovenských policajtov!

Martin sa síce narodil vo Veľkom Krtíši, no korene má až v ďalekom Nemecku, odkiaľ pochádzajú jeho starí rodičia. Policajtom sa stal len pred dvomi rokmi, pričom aktuálne by ste ho mohli stretnúť na slovenských cestách, nakoľko je zaradený ako dopravný policajt.

Sme tiež len ľudia

,,Mojou hlavnou náplňou je dohliadať na ľudí za volantom a na bezpečnosť a plynulosť premávky na cestách,” konkretizoval svoju náplň práce 24-ročný fešák, v rámci čoho sa zamyslel aj nad Slovákmi často spochybňovanom policajnom hesle “Pomáhať a chrániť”. ,,Ľudia si robia mylné názory o práci polície aj napriek tomu, že ja a moji spolupracovníci a kolegovia z iných miest sa vždy snažíme k ľuďom pristupovať zodpovedne, priateľsky a hlavne ľudsky, čo je u nás na prvom mieste, keďže ako si môžeme všimnúť, tá ľudskosť a ochota sa vytráca. Sme tiež len ľudia, robíme si prácu najlepšie, ako vieme, tak ako každý pracujúci človek, a hlavne nie sme nejaké naprogramované stroje.” 

Vzhľadom na to, že je Martin pohľadný mladý muž, zaujímalo nás, či sa počas svojej práce zvykne dostávať do bizarnejších situácií ,,Za takú krátku dobu mojej pôsobnosti v policajnom zbore ma už pár takýchto situácií postretlo, čo si myslím, že nie som sám, ale kto si to má pamätať, keď je toho toľko veľa,” prezradil s úsmevom muž zákona, ktorý však poznamenal, že pri bežnej kontrole cítiť nervozitu a rešpekt takmer z každého.

,,Týmto odkazujem všetkým ľuďom, aby nepociťovali ani nervozitu, ani strach, pokiaľ nemajú prečo, lebo ľudský prístup je u nás na prvom mieste. A ak mal niekto zlú skúsenosť s kolegom z iného mesta, tak ma to mrzí, ale v každej práci je “čierna ovca” tímu, ktorá práve svojím konaním škodí aj nám všetkým,” uviedol na rovinu Martin.

Nikdy neviete, čo sa môže stať

Čo sa týka času mimo pracovnej doby, ten trávi krásavec cestovaním, spoznávaním nových miest, športom či najnovšie čítaním kníh. Najväčšia psychohygiena je ale vraj preňho len tak si sadnúť do auta a ísť niekam bez plánovania. ,,Snažím sa rozvíjať sám seba ako osobu, užívať si život naplno, spoznávať toho čo najviac, lebo nikdy neviete, čo sa môže stať. Máme jeden život – jednu šancu, ktorú si treba vychutnávať plnými dúškami, netreba ľutovať veci, ktoré sa stali, stali sa, lebo sa mali, lebo v tom danom momente to bolo správne. Treba ľutovať to, čo sme mali spraviť a nespravili sme,” znejú inšpiratívne slová príslušníka policajného zboru.

Dokonalá žena neexistuje

Na záver prichádza dobrá správa pre všetky dámy, ktoré by si na Martina chceli brúsiť zúbky – je single. Čo sa však týka jeho vysnívanej ženy, v tomto smere má úplne jasno. ,,Podľa mňa taká žena/partner neexistuje. Je to len výplod našej fantázie a našich predstáv mať vedľa seba dokonalú ženu s najlepšou postavou, úsmevom, krásnymi očami, s ktorou bude každý deň Gombička. No všetko je to o spoznavaní, chémii o obete a kompromisoch, ktoré vedia dvaja ľudia pre seba spraviť,” vyjadril sa, pričom napokon predsa len prezradil, že sa mu páčia zdravo sebavedomé ženy, ktoré vedia, čo chcú od života, idú si za tým samé a k tomu, aby dosiahli nejaký cieľ, nepotrebujú “sponzora”.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Slovakwoman.sk | Foto: Martin archív, Instagram/mart1n_h48