V reality šou Farma sa už zrodila nejedna láska. Aj v 12. sérii sme mohli sledovať vzplanutie citov medzi viacerými súťažiacimi. Avšak v oboch prípadoch to dopadlo inak, ako zrejme čakali. Kým Rebeka Hlavatá a Henrich Kuľko prežívajú romantické chvíle i po skončení šou, u Sáry Adamčíkovej a Erika Zahorjana nastal opak.

U Sáry a Erika sa zdalo, že si z Farmy 12 odniesli viac, ako je finančná výhra, a to lásku. Dvojica na statku niekoľko týždňov preukazovala, že je mdzi ňou silné puto, jeden druhého navzájom držali v ťažkých situáciách a neštítili sa prinznať ani to, že sa naozaj ľúbia. Svoje city si dokonca prejavovali aj na intímnej úrovni, čo mohlo sledovať celé Slovensko. Aktuálne sa však dozvedáme, že ich krásnej rozprávke odzvonilo.

sára erik farma

,,Sárka a ja sme spolu prežili od Farmy 12 nádherné životné obdobie, počas ktorého sme stihli zažiť veľa pekných chvíľ a spoločných okamihov. No zažili sme aj veľmi ťažké chvíle, nie tie finančné, skôr tie psychické… zo strany médií, rodiny a fanúšikov. Ale aj to sme zvládli,“ východniar sa rozhodol, že sa k rozchodu vyjadrí verejne, a to prostredníctvom Instagramu.

sara erik finále

Príčinou, prečo Erikov vzťah s usmievavou fitnesskou skrachoval, je podľa jeho slov to, že sa obaja začali venovať rozdielnym témam a veciam. Najväčšiu rolu však zohrala diaľka. ,,A prišlo to do takého bodu, že na Nový rok sme to oficiálne ukončili u Lukyho na dome,“ Prešovčan sa vrátil k silvestrovskej akcii, počas ktorej farmárski kamaráti žúrovali u Lukáša Stanislava.

Čerstvo rozídený mladík na záver dodal, že sú so svojou bývalou polovičkou stále v kontakte, no už iba na kamarátskej úrovni. ,,…a už nikdy to nebude to, čo bolo…,“ smutne konštatoval Erik, ktorý touto správou určite zarmútil mnochých fanúšikov známej dvojice.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/erikzahorjan_official, tvmarkizaofficial