Každý správny syn si počas Dňa matiek nájde čas pre svoju maminku, či už návštevou, telefonátom alebo smskou. Niektorí synovia sa však neuspokoja len s blahoželaním a chcú svoju mamu obdarovať niečím skutočne výnimočným. To je aj tento prípad, kedy matka dostala od svojho syna darček nevyčísliteľný peniazmi .:) 

 

muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu muž vytesal svojej mame sochu

Foto: Scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)