Lucia Javorčeková, slovenská modelka, DJ-ka a influencerka, prekročila na Instagrame hranicu jedného milióna sledovateľov. Na rozhovor si ju pozvali do známeho slovenského rádia, kde na seba prezradila niekoľko zaujímavostí, no v niektorých veciach nebola celkom úprimná. Ktoré to sú?

Mladá mamička, ktorá sa podobne ako mnohé mladé ženy po celom svete živí modelingom a Instagramom, má ako jedna z mála Slovákov autorizovaný profil a vyše milióna sledovateľov. Krásnu brunetku si pozvali k mikrofónu na krátky rozhovor do rádia Európa 2 do ich rannej Wake Up Show, kde ju podrobili detektoru lži.

Lucia na seba prezradila, že v Taliansku, kde je oveľa známejšia ako u nás, ju prezývajú Mozzarellona. Nehanbila sa ani otvorene odpovedať na otázku moderátorov, či má prsia prirodzené alebo umelé. Vraj po odkojení svojej dcérky v 21 rokoch mala pocit, že „to už nie je to, čo bývalo,“ a keďže má život pred sebou a jej vzhľad je pre ňu veľmi dôležitý, podstúpila operáciu.

Jej úprimnosť však pri nasledujúcej otázke začala pokrivkávať. Pri otázke ohľadom jej manžela, s ktorým je od svojich šestnástich, či „nefrfle“ na fotky, ktoré pridáva na sociálne siete, rozhodne odpovedala ,,nie“. V tom sa však ozval detektor lži, pričom Lucia na vysvetlenie dodala, že mu neprekážajú len tie fotky, na ktorých je aj on.

Keď sa z nej na záver moderátori snažili vypáčiť, či niekedy pracovala manuálne, odpovedi sa so smiechom vyhýbala a žartovala len o práci v záhradke, kde sa vraj stará o kvety. Pri jej poznámke: „Ja milujem manuálnu robotu,“ ju detektor opäť „kopol“ a tým pádom muselo byť všetkým jasné, ako to v skutočnosti je. :)

Zdroj: Europa 2 | Foto: Instagram