Nebudem chodiť zbytočne okolo horúcej kaše a poviem to tak, ako to cítim. Ach.. Včera na mňa z nevysvetliteľných príčin vybehol nový singel od mladej speváčky Nikoly Kasalovej, ktorá sa kedysi zviditeľnila v šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Mladá slečna, ktorej sebavedomie v minulosti prefackalo snáď každého zo súťažiacich, síce nepostúpila do finálovej osmičky, no ako sa zdá, spevácku kariéru sa snaží rozbehnúť tak či onak.

Povedzme si úprimne, hudba na Slovensku nie je zlá, za prd stoja len naše rádiá, ktoré nedajú priestor mladým umelcom a dookola si budú točiť tie svoje PR zaplatené s*ačky bez kúska vkusu. No… A takým odpadom je aj nový videoklip 18-ročnej speváčky Nikol Kassell zo Zlatých Moraviec, ktorá sa to evidentne rozhodla zahrať na Beyonce, čo evidentne, žiaľ, nevyšlo. Plavovláska svetu predstavila svoj nový singel, ktorého klip vyzerá, akoby ho točila na starú Motorolu pred poslednou putikou či na rohu čínskej reštaurácie, kde už chýba len poletujúce koliesko sena alebo túlavá mačka.

Slečna sa síce snaží vyzerať celé tri minúty šialene hriešne a príťažlivo, no keby mi niekto povedal, že táto preafektovaná kobylka má minimálne 35 rokov, pokojne mu uverím, podám ruku, kúpim si pivo a nič neriešim. Lacné pohyby, otrasné #MEGAANTISEKSI pohľady, päťkorunová vykrádačka kožuchového kráľa Leoša Mareša v hip hopovej ére, čudné pohyby a naozaj, naozaj zlé otváranie úst do playbacku. Ach, a to nesmiem zabudnúť na ,,ťavie kopýtko“, ktoré na mňa útočilo spod riflí Nikol po celý čas. Áno, musím uznať, že singel, ktorý je celkom pestrým oživením nudnej slovenskej hudobnej scény, je naozaj výborný, no dievča, nabudúce zaplať za klip, ktorým sa chceš prezentovať, aspoň o 20 éčok viac. Alebo sa na to úplne vy*er a rovno oslov rádiá.

A čo na to celé mladá speváčka? ,,Milý moji priatelia tak je to tu! Po pár rokoch tvrdej práce sme sa konečne dopracovali k niečomu prvému, pre mňa vzácnemu a to k singlu ktorý sa dá nazvať aj debutovým. Jeho meno je „Do it right“ a aj keď som si neni celkom istá ako to s ním dopadne, pretože určite príde vlna kritiky najmä kôli angličtine, tak ja ho milujem! Milujem hudbu ktorú robím a robím ju tak ako to cítim. Ďakujem Baretovi zo Sick King Records za úžasnú hudbu a za všetko čo k tomu patrí.. A samozrejme aj Luca Bush za skvelý simple vizuál. Ďakujem všetkým čo ma podporujete a dúfam že to tak bude aj naďalej. Kassseeeellll,“ napísala Nikol na sociálnu sieť Facebook. Mrzí ma, že po ,,pár rokoch tvrdej driny“ (veď máš 18?!?!?!) nie je práve predpokladaná angličtina to, za čo dostaneš hejt, no okrem vizuálu klipov skús pred maturitou zamakať aj na svojej gramatike. Mier a láska s vami.

PS: Nie, nie som zakoplexovaná krava, a dokonca nikomu nič nezávidím! :)

Foto/Video: YouTube