Aj keď je to už teda poriadne dávno a nie každý si na to spomenie, aj speváčka Tina si prešla poriadne krušnými chvíľami. Počas svojho prvého tehotenstva sa musela vysporiadať s ťažkými kompikáciami okolo pôrodu, ktoré z nej spravili ešte silnejšiu ženu. Rolu matky posadila na svoj absolútny piedestál a dnes už len s láskou spomína na skúsenosť, ktorú jej do cesty prihral samotný život.

To, že je speváčka Tina naozaj milujúcou matkou celým svojím telom i dušou, je zrejmé najmä zo sociálnych sietí, kde denne pridáva niekoľko fotografií z jej života. Obe deti tejto čokoládovej hviezdy sú narodené v mesiaci február, avšak pôrod jej prvého potomka rozhodne nepatril k jedným z tých najľahších. Chlapček Leo sa totiž narodil predčasne so slabou váhou, okysličením a ďalšími komplikáciami. Tina si dovolila v deň jeho narodenín, po štyroch krásnych rokoch, otvorene “vyliať srdce” pod jednu z fotografií. Je mimoriadne obdivuhodné, že dokáže bez servítky, takto priamo, no zároveň pokorne pomenovať veci. Jej osobnosť dorástla do neuveriteľných rozmerov! Klobúk dolu, máš náš úprimný obdiv.

Tina sa zdôverila na Instagram

“No a dnesok tu uzavrem-ako inak-s oslavencom..mile mamy, kt mozno raz budete v podobnej situacii. Toto je niekolkotyzdnove predcasniatko. Akutna sekcia, inkubator, pristroje, transport do inej nemocnice, plucna ventilacia, krmenie caz hadicku do zaludka. Nemam pravo nikomu hovorit, co ma robit, len opisem svoju skusenost. Ziadna panika, stresy, kolapsy, psychozy, lutost, opustacky, plac, strachy, sebalutost podla mna nikdy nikomu nepomohli.. prijat to s laskou, dakovat za nove moznosti. Idealna situacia na sebapoznavanie. Namiesto placu som s nim na dialku hovorila. Samozrejme uplne sprostosti (napriklad ze “bracho, to si sa namotal, lebo ja nemam pre teba ani postielku a neviem, ci sebova uz bola doriesit kociar.. +cely svoj zivotopis, ak by mu nahodou na reinkarnacnom nedodali secky podklady ku kauze #matka😂) dnes je z typka najvacsi cavo. Vyspely mudry kreativny laskavy vnimavy sikovny empaticky.. Nikdy sa nedeje nic len tak. Predcasniatka rulezz 💪🏼✔️ #Leo2013 #0to100realQUICK (kym dorastol do prvych najmensich veci, mal asi tak 3 mesiace 😀)

Tina s prvorodeným synom Leom

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Mikauka
Miluje dobrú hudbu, ktorá ma niečo do seba a človeku niečo dá. Inak zbožňuje kávu a čierny čaj. Píše energicky a drzo. Vždy povie, čo si myslí :)