Markizácka reality show Farma nie je len o náročnom pracovnom kolotoči či užívaní si večerných radovánok. Všetci súťažiaci musia vyjsť takpovediac s kožou na trh a to pred celým národom. Nedávne vyjadrenia odvážnych súťažiacich vám naženú slzy do očí.

Pri povestnom kuchynskom stole pravdy sa po víkende zišli predstavitelia obidvoch znepriatelených polovíc vidieckeho sídla. Tentokrát sa neriešili nekonečné spory či romániky, ale na pretras prišli nesmierne otvorené priznania.

farma

S príchodom nových tvárí na statok sa museli viacerí adepti na mastnú výhru popasovať s neľahkou úlohou – ženské osadenstvo bolo vyzvané, aby pred verejnosťou odhalilo najbolestivejšie tajomstvá z minulosti, ktoré na ich psychike zanechali výrazné stopy.

Veľké krivdy z detských čias si v srdci nesú Iveta Maászová, Romana Košťálová i Nikola Prsteková – práve tieto tri dámy boli nútené kolegom odprezentovať smutné zážitky, kedy ešte ako malé dievčatká čelili rozvodom rodičov, samote a ubližovaniu zo strany najbližších. Slzy v očiach farmárok jasne nasvedčujú tomu, že rany na dušiach sa budú hojiť ešte dlho.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: YouTube