Obľúbená slovenská mamina Ivana Gáborík sa aktuálne nachádza v očakávaní druhého prírastku a záverečné chvíle v požehnanom stave na gauči rozhodne netrávi. To, čoho je manželka exhokejistu Mariána Gáboríka krátko pred pôrodom schopná, by jej mohla závidieť nejedna vyčerpaná tehuľka.

Všetko nasvedčuje tomu, že niekdajšia markizácka tanečnica z Let´s dance si obdobie radostného očakávania užíva naplno a bez akýchkoľvek vážnejších komplikácií. Ivankine poklesnuté bruško vysiela do okolia jasný signál, že drobec sa už onedlho vypýta na svet a s maminou sa ani pred narodením vôbec nenudí.

ivana gaborik

Manželia Gáboríkovci zatiaľ pohlavie malého uzlíka šťastia neprezradili, keďže sa rozhodli držať fanúšikov v napätí až do samotného pôrodu. Usmievavá plavovláska však ostáva naďalej pohybovo veľmi aktívna a v štýlovej instagramovej prezentácii jej nebráni ani viditeľne zaguľatené bruško.

35-ročná Ivana Gáborík nielenže pravidelne teší priaznivcov milými rytmickými tančekmi, aké jej idú s priam neuveriteľnou ľahkosťou aj s tehotenskými krivkami, ale taktiež ohuruje krásnym líčením či predvádzaním sviežich jarných outfitov. Budúcej dvojnásobnej mamine pritom nechýba jej povestný úsmev a chrliaca pozitívna energia.

ivana gaborik

ivana gaborik

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Iversanns