Život 38-ročnej Kourtney Kardashian sa doteraz točil najmä okolo Instagramu a sukničkárskeho manžela i otca ich 3 detí – Scotta Disicka. Ako sa však zdá, brunetka sa konečne prebrala a po miliónoch šanciach sa mu snaží dať definitívne zbohom. Toto obdobie preto považuje za perfektné načasovanie pre štúdium práva. Wow!

 

Ambiciózna aj keď je za vodou

Aj keď by ani jeden člen z rodiny Kardashianovcov nemusel do konca svojho života pracovať, pre Kourt to nie je to, čo chcela vždy dosiahnuť. Málokto vie, že má vyštudované divadelné umenie a španielčinu, ale stále sa túžila dotknúť aj vysokej školy. A práve tento rok by mohol byť na jej ceste za vzdelaním tým prelomovým.

Kourtney Kardashian Scott Disick pravo

Právo v krvi

Atraktívna mamička bola zapísaná na právo už skôr, no to ešte netušila, aké problémy jej opäť nachystá záletný partner. Celý vzťah sa nadobro začal rozpadať a ona už nemala síl opakovane zlepovať rozbité črepiny. Teraz vraj ľutuje, že so štúdiom nezačala skôr. Je známe, že zosnulý otec Kardashianiek bol právnikom a Kourt o práve snívala aj na jeho počesť.

Kourtney Kardashian studuje pravo

Problémy v raji

Blízky zdroj hollywoodskej hviezdy prezradil, že počas svojich najlepších rokov na seba nikdy nemala čas. Buď zachraňovala Scotta, ktorý z nej len vysával energiu, alebo venovala všetku pozornosť svojim deťom. Tento rok má byť však plný zmien. „Kourtney sa chce pre niečo znovu zapáliť a nájsť svoj cieľ. Nechce skončiť pri tom, ako rozmýšľa: ´Čo ak?´ o 20 rokov.“ Chvályhodné rozhodnutie!

 

 

Kourtney Kardashian studuje pravo

Zdroj: femalefirst.co.uk | Foto: Instagram, pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Lumi
Študentka medicíny a príležitostná bloggerka, čo nedá dopustiť na dobrú hudbu. Vždy ju bavilo písanie a hľadala spôsob ako ho využiť a podeliť sa o to so svetom. Teraz využíva svoje vedomosti z oblasti zdravia ale prináša aj info zo sveta showbiznisu, krásy a módy, ktoré ju bavia.