Už počas týždńa sme vás informovali o tom, že do najbližšieho kola šou Československo má talent zavíta legendárny Jozef Pátrovič. Tak sa aj stalo, avšak spevákovi, ktorý už v tomto projekte vystúpil 7-krát, sa podarilo niečo, o čom sníva každý súťažiaci. Pátrovič si domov odniesol zlatú hviezdu.

Mnohí sa pýtajú, či Pátrovičovi platí za jeho permanentnú účasť v talentovej šou televízia alebo sa naozaj chodí pred československý národ zhovaďovať dobrovoľne. „Pán Pátrovič sa pravidelne prihlasuje do talentovej súťaže sám. Teší nás, že aj tentokrát je súčasťou šou Česko Slovensko Má Talent,“ prezradila nám PR manažérka TV JOJ Katarína Gajdošíková.

Jozef Patrovic

Prísť po siedmy raz do Talentu sa Pátrovičovi očividne oplatilo. Po tom, ako Jozef spustil opäť raz opernú áriu, dočkal sa neuveriteľnej poklony. Jožo, ja vám musím niečo povedať. Ja už som svoj zlatý buzzer, bohužiaľ, tento rok stlačil. Unáhlil som sa a viem to. Ale Jožo, ja urobím niečo iné. Pozrite, Jožko, ja ten zlatý buzzer, Jožko, už síce nemôžem stlačiť, ale viete čo? Ja vám ho Jožo, ja vám ho môžem dať,” vyjadril sa po spevákovom vystúpení Jakub Prachař a následne vytrhol z porotcovského pultu zlatý bzučiak, ktorý Pátrovičovi naozaj dal.

Kým ostatní by skákali od šťastia, stály účastník talentu okomentoval buzzer naozaj stroho a bez emócií. „Dovidenia a ďakujem,“ povedal a so zlatou hviezdou odkráčal k moderátorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, TV JOJ | Foto: Joj.sk