Obľúbená speváčka Dara Rolins priznala obrovský smútok. Potom, čo musela fanúšikom avizovať zrušené koncerty, prišla ďalšia rana. Svojim obdivovateľom na Instagrame tak venovala niekoľko úprimných slov od srdca. 

Obavy z druhej vlny Covidu-19 zapríčinili aj opätovný návrat opatrení, ktoré obmedzujú mnohých ľudí. Žiadnou výnimkou nie sú ani umelci – tí sú nešťastní z toho, že fanúšikom nedokážu ďalej predať svoje emóciu. Dara Rolins sa preto rozhodla prihovoriť svojim sledovateľom.

dara rolins

,,Nesmierne ma mrzí, že musíme pre tento rok zrušiť všetky plánované autogramiády. Pýtali ste sa, odpovedám. Áno, bohužiaľ, situácia nás nepustí rozhodnúť sa inak. Verte mi, každá takáto správa láme srdce v prvom rade mne, pretože bez vás, so všetkými tými obmedzeniami, príkazmi, zákazmi sme my, umelci čím ďalej tým viac bezmocní,” smúti za live vystúpeniami a stretnutiami s priaznivcami atraktívna interpretka, pričom priznáva, že tieto opatrenia jej vytvorili mnoho voľného času.

,,Včera nám usporiadatelia zrušili ďalšie vystupká, budúci víkend mám nedobrovoľne voľný, a tak len premýšľam, ako dlho ešte tento Matrix potrvá. Mrzí ma to za nás, za vás, za všetkých, ktorí sa živíme tým, že si s vami predávame emócie hudbou, divadlom, umením naživo, na priamo.” Sci-fi tejto doby dostáva viacerých do slepých uličiek… treba už len dúfať, že sa to všetko čoskoro skončí a opäť si budeme môcť vychutnávať kultúrne zážitky.

Foto/Zdroj: Instagram/dararolins_vermi