Veronika, ktorú poznáte vďaka markizáckej relácii Svadba na prvý pohľad, len prednedávnom prekvapila fanúšikov, keď priznala, že absolvovala úpravu pier do tvaru srdca. Teraz sa rozhodla podstúpiť ďalší estetický zákrok. 

Osobná trénerka je hneď na prvý pohľad veľmi atraktívnou ženou, ktorá bezpochyby opantá mužské pokolenie len očarujúcim úsmevom. Avšak aj táto kráska priznáva, že navzdory dokonalej postave nie je so všetkým na svojom tele spokojná.

,,Myslím si, že ak nie sme úplne stotožnené a spokojné s niečím na svojom tele alebo tvári, tak drobné vylepšenia do určitej miery sú úplne v poriadku,” uvádza prirodzene pôsobiaca kráska.

,,Ja som odjakživa trpela nedostatkom sebavedomia a jednou z vecí, ktorá ma trápila, boli moje kruhy pod očami, ktoré sa časom prehĺbili, čo bolo pravdepodobne spôsobené aj dehydratáciou pokožky počas športu, ktorý je súčasťou môjho života od útleho detstva. No a v mojom prípade bolo jedno, či som bola vyspatá do ružová, alebo nie, vždy som vyzerala byť unavená.” Veronika sa tak rozhodla navštíviť kliniku estetickej medicíny. Tam si pod oči pomocou tupej kanyly nechala aplikovať  kyselinu hyalurónovú.

,,Tento zákrok by mal pozostávať z dvoch sedení, ale ja už po pár hodinách pozorujem, že môj výraz nepôsobí tak unavene, ako na poslednej fotke pred zákrokom,” píše na svojich sociálnych sieťach markizácka hviezda, ktorá sa k celej procedúre vyjadrila stručne aj v instastories.

,,Zákrok vôbec nebolel! Občas to bol trošku nepríjemný pocit, ale samotná kanyla je menej bolestivá ako ihla,” priblížila blondínka a dámy vyzvala, aby veci nenechávali na náhodu. ,,Poriadne zváž, komu sa zveríš do rúk,” poradila na záver.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ver_fab, TV Markíza