Matej “Sajfa” Cifra sa stal absolútnou špičkou medzi slovenskými moderátormi. Práve preto mnohých fanúšikov zarazil fakt, že sa kompetentní rozhodli vynechať jeho meno z projektu, ktorého neodmysliteľnou súčasťou bol niekoľko rokov!

Matej a Veronika Cifrovci len nedávno zverejnili radostnú správu. Známa manželská dvojica sa čoskoro stane rodičmi, pričom túto informáciu tajili až do poslednej chvíle. Len krátko po jej prepuknutí však prišiel nečakaný šok, kedy rádio zastrešujúce Veroniku Ostrihoňovú rozhodlo o ukončení jej šou.

Nečakaný koniec budúcej mamičky v rádiu však vôbec nie je všetko. Najnovšie dostal náhlu stopku aj samotný Sajfa, ktorého sme mohli pravidelne vídať v programe OTO, kde 6 rokov odovzdával zlaté sošky slovenským osobnostiam. Päť rokov mu dokonca robila spoločnosť Adela Vinczeová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tentokrát si ale Sajfa na honosnej udalosti príliš neškrtne. Jeho miesto totiž nahradí známy moderátor Michal Hudák, ktorý si z odovzdávania cien odniesol už niekoľko sošiek a aktuálne jeho meno svieti aj v ankete zabávač. Dôvodom tejto zmeny má byť práve osvieženie celého programu, čo sprevádzala i zámena režiséra.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook