Zdá sa, že spevák Martin Jakubec si s komentovaním aktuálneho diania v slovenskom šoubiznise stále nedá pokoj. Po tom, ako sa prednedávnom drzo obul do obľúbeného rapera Kaliho, vzal si na mušku jeden z najsledovanejších párov – tentokrát prichádza s odvážnou ponukou pre manželov Vinczeovcov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sympatickí zaľúbenci Adela a Viktor Vinczeovci sa už nejaký čas neúspešne pokúšajú o bábätko. Napriek tomu, že pre páry túžiace po potomkovi predstavuje téma neplodnosti veľmi citlivú oblasť, manželia sa s neľahkou situáciou snažia spoločnými silami vyrovnávať a na verejnosti o nej otvorene hovoria.

Viktor Adela Vinczeovci

K dvojici sa pred malou chvíľou odvážil vyjadriť Martin Jakubec, o ktorom je známe, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva. Pre Adelu a Viktora si spevák pripravil doslova šialený nápad, na aký by sa odvážil len málokto.

,,Ak má Vincze problém so spermiami, som ochotný Adele byť nápomocný ako náhradný adoptívny darca. Nemám s tým problém, keďže my sme s Božankou nemali tiež to šťastie a keďže Adela je taká súčasná Božanka, tak by som sa dal nahovoriť, keby náhodou. Pretože ja svoj biologický poklad zmrazujem do spermobanky už 10 rokov. Rád budem vhodný darca pre Adelku aj Viktorka – ponúkam im druhú šancu na život,“ šokuje Jakubec, ktorý to svojimi slovami opäť raz poriadne prestrelil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Martin Jakubec | Foto: Instagram/viktorvincze, Facebook/Martin Jakubec