Minulý rok sa v slovenskom šoubiznise niesol v znamení niekoľkých skvelých správ, pričom jednou z nich bola aj prominentná svadba Barbory Rakovskej. Očarujúca moderátorka našla životné šťastie pri politikovi Ľubošovi Krajčírovi, po boku ktorého doslova žiari. Na prelomu roku si kráska zaspomínala na jeden z najkrajších dní.

Hoci známa blondínka v minulosti tvorila pár so spevákom Tomim Popovičom, s ktorým má aj dcérku Amiu, najdôležitejšie “ÁNO” povedala až Ľubošovi Krajčírovi. A o tom, že to dvojici spolu mimoriadne pristane, svedčia aj Barborine nedávne snímky.

barbora rakovska

Barbora mala koncom uplynulého roka tendenciu vrátiť sa v spomienkach k najkrajším životným okamihom. Krátko po tom, ako zverejnila nádherné zábery zo svadby, sa svetu rozhodla ukázať aj to, čo sa dialo tesne pred veľkým dňom “D”. Moderátorka sa tak s fanúšikmi podelila o jeden z najčarovnejších záberov, aké sa na jej profile nachádzajú.

Milujúci partner totiž svoju nastávajúcu nevestu vzal tesne pred svadbou na strechu budovy, kde si v spoločnom objatí pri romantickom západe slnka krásne zapózovali. Barborka odetá do nariasených šiat s výrazným kvetinovým vzorom a nádherne upraveným vzhľadom pripomínala rozprávkovú princeznú. Presne takto má vyzerať šťastne zamilovaná žena!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

barbora rakovska

Zdroj/Foto: Instagram/barbora.krajcirova