Vzťah kubánskeho herca Maria Cimarra a slovenskej modelky Bronislavy Gregušovej je stelesnením toho, že keď srdcia zahoria pravou láskou, neexistujú žiadne hranice. Svetoznámy idol z telenovely románik posúva stále vyššie a po zásnubách prichádza ďalší významný krok.

Ešte pár mesiacov dozadu sa o vzplanutí citov medzi hlavným hrdinom telenovely Skrytá vášeň a slovenskou misskou len pošepkávalo. Začiatkom jesene dvojica všetkým vytrela zrak, keď sa verejne odprezentovala ruka v ruke v zahraničnej relácii, pričom nechýbali bozky či iné nežnôstky jasne dokazujúce veľkú zamilovanosť.

Mario Cimarro

Od čarovného okamihu ubehlo len niekoľko týždňov a krásna Broňa mohla hrdo vystavovať na obdiv ruku zdobenú nablýskaným zásnubným prsteňom. Ako párik pokračuje ďalej? Pre kubánskeho fešáka je zjavne veľmi dôležité, aby si jeho nastávajúca rozumela nielen s rodinou, ale i s blízkymi dlhoročnými kolegami.

Atraktívna plavovláska nedávno zažila stretnutie, o akom mnohí len snívajú. Mario svoju vyvolenú zoznámil s ďalšou veľkou hviezdou Lorenou Meritanovou, ktorá v populárnom romantickom seriáli stvárnila jeho hereckú lásku Dinoru. Veselé zábery, kde trojica rozdáva úsmevy na všetky strany, sú dôkazom toho, že sa vzťah slávnych hrdličiek uberá tým správnym smerom, a Broňa očividne bez problémov zapadla do kolektívu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

mario cimarro bronislava

Lorena Meritano

Mario Cimarro priatelka

Foto: Instagram/lorenameritanooficial, bronigregus, mariocimarro