Lukáša Stanislava sme spoznali ako sympatického mladíka s túžbou vyhrať 75 tisíc eur v reality šou Farma. Tie mu však vyfúkla jeho farmárska nevesta Xénia Gregušová, s ktorou sú si i naďalej veľmi blízki. A hoci Lukymu výhra ušla, v rozvíjaní kariéry na Instagrame mu nič nebránilo, a tak dnes jeho život sleduje viac ako 50 tisíc fanúšikov.

Od Silvestra sa charizmatický východniar postaral hneď o dva šoky, pričom oba súviseli s jeho korunou krásy. Na tú Luky nedá dopustiť, nakoľko si už niekoľko rokov poctivo pestuje dlhé vlasy.

Počas silvestrovskej párty, kedy bývalý terapeut žúroval spolu s ďalšími exfarmármi, ako sú Heňo, Rebeka, Sára, Erik a Xénia, mu víťazka dvanástej série spravila na hlave doslova leviu hrivu, s akou sa i ona ukázala vo finále. Pred pár hodinami ale zrazu Lukáša nezdobil ani jeden vlas! Šikovný pracant totiž na svojom profile zverejnil snímku, na ktorej je úplne vyholený.

Prvotný pohľad na Lukyho fotku určite mnohým spôsobil šok, no po prečítaní popisu je všetko jasné. ,,Ja by som chcela, aby sme rozhodovali o tvojom dni,” napísala mu istá dáma. Tej sa dostalo odpovede práve prostredníctvom spomínaného záberu. ,,To znie super, len aby to nedopadlo takto, s vtipom reagoval vášnivý cestovateľ, ktorý sa však ku svojmu holohlavému účesu ďalej nevyjadroval. Takže nie je isté, či ide o staršiu momentku alebo iba šikovný trik nejakej aplikácie či Photoshopu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/lukas.stanislav