Bývalá kráľovná krásy Ivana Christová len nedávno oslávila okrúhlu 50-tku, kde praskla novinka o radostnom očakávaní jej prvého vnúčatka. Modelkina dcéra Daniela je totiž v požehnanom stave, no to ešte ani náhodou nie je všetko!

Milovníčka líčenia si zo svojho krátkeho manželstva z minulosti „odniesla“ jedinú dcérku Danielu, z ktorej vyrástla dnes už 26-ročná kočka. Tmavovláska nosí pod srdcom malinké klbko radosti a spoločne s jeho otcom učinili krátko pred pôrodom dôležitý životný krok.

Zo šarmantnej Daniely Christovej sa stala šťastne vydatá pani, keď svojmu dlhoročnému partnerovi Milošovi Zajíčkovi v úplnej tichosti povedala rozhodujúce ÁNO. Hrdličky si vernosť sľúbili už pred mesiacom, čo sa im v čase pandémie podarilo dokonale utajiť.

Budúci rodičia sa o skvelú správu podelili formou zverejnenia prvého záberu s obrúčkami na rukách, spečaťujúcich ich nehynúcu lásku. Mladá nevesta zároveň všetko potvrdila úpravou mena na Instagrame na Danielu Zajíček Christovú. Známa tehuľka sa v uplynulom období doslova celá rozžiarila, za čím bezpochyby stojí nádherné a vydarené obdobie plné plodných správ. Gratulujeme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

daniela christová tehotná

Zdroj: Instagram/Danielachristova | Foto: Instagram/Danielachristova, zajko77/Kristinaferencik