Minulý rok sa v slovenskom šoubiznise niesol v znamení obrovského baby boomu, kedy sa do klubu novopečených mamičiek zaradili populárne celebrity, ako Jasmina Alagič, Mária Bartalos či Veronika Ostrihoňová. V apríli sa prvorodenej dcérky dočkala aj atraktívna herečka zo seriálu Panelák, o ktorej radostnom očakávaní predtým verejnosť vôbec netušila! Dnes je situácia celkom iná a plavovláska sa malou princeznou z času na čas rada pochváli.

30-ročná kráska Petra Bubeníková sa zviditeľnia najmä vďaka jojkárskemu seriálu Panelák, kde v úlohe recepčnej Peťky pomotala hlavy niekoľkým mužom. Neskôr sa objavila napríklad v sitcome Dovidenia, stará mama, no po skončení natáčania sa nečakane stiahla do ústrania.

dovidenia stara mama

Fanúšikovia pôvabnej Slovenky ostali v poriadnom úžase po tom, ako sa prevalila informácia o radostnom očakávaní prvého potomka, keďže niekdajšia seriálová hviezda si sladké tajomstvo nechávala len pre seba až do pokročilého deviateho mesiaca.

barbora rakovska

Krátko po narodení malej Mišky si ale Bubeníková zjavne uvedomila, že rozkošné dievčatko je to najkrajšie, čo ju v živote postretlo, a nemá zmysel ju pred svetom ukrývať. Dnes je tak zo známej herečky hrdá mamina, ktorá sa pravidelne pýši nádhernými rodinnými zábermi zo súkromia. 9-mesačná slečinka rastie ako z vody a vyzerá ako roztomilá bábika!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

petra bubenikova dcera

Zdroj|Foto: Instagram/petrabubenikova