Pred pár mesiacmi slovenským šoubiznisom otriasla nečakaná správa o krachu niekoľkoročného harmonického manželstva speváka Ivana Táslera. Líder kapely I.M.T. Smile sa začal podozrivo často vyskytovať po boku krásnej brunetky, kvôli čomu museli spolu s partnerkou Aničkou verejne priznať rozchod. Známa dvojica ale teraz šokuje gestom, akého by bolo schopných len málo rozídených párov.

Anička a Ivan Táslerovci ešte donedávna patrili medzi najsympatickejšie páry nášho šoubiznisu. Ruka v ruke precestovali nemalý kus sveta a zdalo sa, že idylická romanca im vydrží už navždy.

Táslerovci

Pokojné hladiny rozvírila nečakaná udalosť, kedy bol úspešný hudobník prichytený s neznámou atraktívnou tmavovláskou, ako sa spoločne oddávajú nežnôstkam počas milej prechádzky. Bezprostredne po tom sa prevalila informácia o rozchode slávnych manželov, ktorí napriek plánovanému rozvodu svorne uvádzali, že ostávajú dobrými priateľmi.

V tomto prípade sa zdá, že zaužívaná porozchodová fráza nebola len obyčajným klišé. Ivan totiž najnovšie do éteru vypustil prekrásnu skladbu s názvom Príliš osobná známosť, ktorá sa stala titulovkou nového filmu mieriaciho do slovenských kín. Populárny hudobník sa na zrode piesne nepodieľal sám – silný text pochádza práve z dielne jeho stále úradujúcej manželky, s ktorou neváhali nájsť spoločnú pracovnú reč aj po rozchode.

Ivan Tásler
Ivan Tásler a Nikol Štíbrová naspievali nový hit s textom od Aničky Táslerovej

,,Pri pesničke Príliš osobná známosť som cítil, že text by mala napísať žena. Napriek tomu, že sme v tom čase boli s Ankou už rozídení, mal som silný pocit, že to musí napísať ona. Anka sa dobre pozná aj s Evitou, takže si myslím, že to bola veľmi dobrá voľba. Text je krásny, absolútne sa svojou atmosférou hodí do tohto filmu a ja sa z tejto spolupráce veľmi teším,“ Tásler priblížil pozadie netradičného, no neuveriteľne vydareného kroku, na aký by sa drvivá väčšina rozvádzajúcich sa polovičiek nikdy neodhodlala.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/annatasler, imtsmile