Slávny slovenský herec teda vie, ako rozvíriť pokojné hladiny. Minulý rok sa postaral o rozruch kvôli bleskovému ukončeniu dlhoročného manželstva, krátko nato bol viackrát prichytený v spoločnosti mladšej krásky a teraz prekvapil valentínskym záberom s nemenej známou kolegyňou z brandže.

Uznávaný umelec Maroš Kramár sa na prahu 60-tky definitívne odsťahoval od právničky Nataše Nikitinovej, s ktorou strávil úctyhodných dvadsať rokov. Ani tri spoločné ratolesti totiž nedokázali zachrániť pretrvávajúcu krízu vo vzťahu, zavŕšenú super rýchlym rozvodovým konaním.

Inkognito

Televízna hviezda, hosťujúca napríklad v jojkárskej relácii Inkognito, však dlho sama neostala. Kramár sa začal nápadne často objavovať po boku výrazne mladšej tmavovlásky, s ktorou si užíval voľné chvíľky v súkromnej vilke pri jazere. Nevedno, nakoľko vážna je táto známosť, no herec tohtoročný sviatok zamilovaných s neznámou brunetkou neoslávil.

,,S mojou láskou Evičkou trávime spolu v objatí Valentína,” populárny blonďák veselo okomentoval snímku, kde sa túli k hereckej kolegyni Eve Holubovej. V tomto prípade ale dohady o možnom romániku skutočne vhodné nie sú, keďže žiadaná česká ikona je vydatou pani a s Marošom sa vďaka kamerám poznajú dlhé roky. Otázne je len to, či je Kramár necelý rok po rozvode znovu single…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Maros Kramar Eva Holubova

Zdroj: Instagram/maroskramar | Foto: Instagram/maroskramar, tvjoj