Speváčka Celeste Buckingham sa po ročnej známosti vyrovnáva so stratou milovaného partnera Aleša Mlátilíka. Napriek tomu, že jedna z našich najúspešnejších interpretiek po boku staršieho podnikateľa doslova žiarila, idylke napokon nečakane odzvonilo. V tých chvíľach však Cel ešte určite netušila, aká nepríjemnosť ju čaká.

Celeste a Aleš tvorili pár približne rok, pričom polovicu z tohto krásneho obdobia sa pred verejnosťou ukrývali. Dôvodom bol zrejme pomerne vysoký vekový rozdiel medzi zaľúbencami, ktorý sa mnohým neprajníkom vôbec nepozdával. Napriek vzájomnej lásky a harmónii však dvojica nakoniec išla od seba, i keď vraj naďalej ostáva dobrými priateľmi.

Sympatická tmavovláska by si však zrejme ani vo sne nepredstavovala, akého zarážajúceho zážitku sa dočká. Niektorí ľudia si totiž na rozchode slávneho párika zgustli naozaj nemiestnym spôsobom – v istom médiu sa objavila podivná anketa nabádajúca čitateľov k tomu, aby hlasovali o stroskotaných vzťahoch Celeste Buckingham.

Kontroverznú anketu, samozrejme, zaregistrovala aj samotná speváčka, ktorej to nedalo a okamžite sa k celej záležitosti verejne vyjadrila. ,,Nemyslíte vážne…,” neveriacky krútila hlavou, pričom tiež dodala, že jej fanúšikovia by určite mali mať na starosti dôležitejšie veci, ako riešiť jej milostný život, a to ešte obzvlášť takýmto nevhodným spôsobom…

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

celeste buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham