Speváčka Tina a raper Separ netvoria pár vyše roka. Fanúšikovia sa tak úprimne potešili, keď Slovensko obletela správa o tom, že talentovaná mamička už nie je single. Pár dní nato však známa umelkyňa tieto informácie poprela.

O tom, že Martina Kmeťová randí so slovenským spevákom Ferom Churým, sa klebetilo už krátko po jej rozchode s manželom Separom. Odvtedy bolo o dvojici ticho, až kým hudobník s prezývkou Puerto tento týždeň neuverejnil romantické zábery s Tinou s rozsiahlym vyznaním.

,,Teraz viem, kam mierim a viem, že aj keď som to dlho popieral, ty si súčasťou mojej cesty.. tak ako ja tvojej.. Som vďačný, že tu možem byť pre teba a cítiť a vidieť, ako si užívaš všetko, čo si aj zaslúžiš.. Nič a nikto nám nepatrí.. ale cítim ťa v každej bunke svojho tela a vždy si budem stáť za tým, že si tá najčarovnejšia bytosť, akú som stretol.. nech je to, ako chce, nech si každý hovorí, čo chce, nech sa stane, čo sa má..,“ znie úryvok z Puertových úprimných riadkov, ktoré sa však rovnako ako spomínané snímky na jeho Instagrame už nenachádzajú. Zasiahla zrejme Tina.

Obľúbená interpretka vidí situáciu inak. A hoci sa k podobným záležitostiam nevyjadruje, teraz urobila výnimku. ,,Nie som dlžná nikomu žiiadne vysvetlenie, preto to roky ani nerobím ohľadom žiadnej témy, ale šak aspoň raz dám a viac sa k tomu nebudem vracať. Môj status je stále rovnaký, som slobodná mama dvoch detí a tento stav je HYPERWAU a HYPERMŇAM,“ uviedla veci na pravú mieru. Na adresu známeho speváka ale nešetrila chválami.

,,Ferko je však človek, ktorý mi naozaj pomohol v náročných etapách, trávili sme spolu čas, počas ktorého som mala možnosť utriediť si myšlienky a aj vďaka tomu som pocítila, že opäť chcem spievať. A ja mu za to vždy budem vďačná,“ napísala Tina. Puerta označila za múdreho a láskavého človeka, ktorého má rada. No obaja sa vraj sústredia na iné veci a svoje životy. ,,Jeho včerajšie vyjadrenie sa stalo obeťou virálneho nedorozumenia za cieľom bulvárnej senzácie,“ znejú brunetkine slová, pri ktorých vypla možnosť komentovania.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/puerto_official, tinaslovakia