Bývalý priateľ slovenskej speváckej hviezdy Katky Knechtovej prednedávnom fanúšikov poriadne zarazil oznámením, že sa nachádza v psychiatrickej liečebni. Zdá sa ale, že ex-superstarista Petr Borkovec má najhoršie dni už za sebou, keďže si víkend užíva v sviatočnej atmosfére.

Mladý Čech sa preslávil vďaka účasti v poslednej sérii populárnej šou SuperStar, kde si dokonca nečakane získal srdce porotkyne Kataríny Knechtovej. Turbulentný románik však napokon skončil definitívnym odlúčením, pričom krátko po rozchode pripravil sebavedomý Borkovec verejnosti nemalý šok.

Borkovec

Necelé dva týždne dozadu sa totiž známy spevák “pochválil” pobytom v liečebni, kde sa ocitol z doposiaľ neobjasnených dôvodov. Mnohí sa ale domnievajú, že Peter nadmieru holdoval alkoholu, čo mal byť údajne aj dôvod rozchodu so slávnou speváčkou.

Pár dní od prekvapivej správy je ale situácia celkom odlišná – Borkovec sa s úsmevom na tvári predvádza nahodený do elegantného saka ako dôležitý hosť na svadbe sestry Evky. Pri pohľade na Peťov spokojný výraz je zjavné, že mu liečenie prospieva, nakoľko srší dobrou náladou a pozitívnou energiou. Počas dôležitého obradu si tak dal mladý talent na svojom vzhľade záležať a na hostine sa ukázal ako skutočný štramák.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

borkovec

Borkovec

Zdroj: Instagram/Petrborkovec_official | Foto: Instagram/Petrborkovec_official