Pred krátkou dobou obletela tvár bývalej superstaristky Dominiky Starej noviny každého druhu, a to vďaka ponuke, ktorú dostala od samotného premiéra. Avšak talentovaná speváčka na pohľad lukratívny job odmietla. Teraz sa chváli takýmito fotkami! 

Speváčka pred pár týždňami uviedla, že je jej prednejší súkromný život ako post hovorkyne, ktorý jej ponúkol predseda vlády Igor Matovič prostredníctvom Facebooku. ,,Nakoniec som sa rozhodla, že túto ponuku neprijmem. Hlavným dôvodom bol môj súkromný život. S priateľom sa plánujeme v dohľadnej dobe vziať a do 2 – 3 rokov si chceme založiť rodinu. A keďže som rodinný typ človeka, uprednostnila som rodinu pred kariérou,” povedala v tom čase pre Topky.sk Dominika Stará.

Sympatická plavovláska voľný čas investovala do seba a počas karantény začala makať na svojom tele. Výsledky sú neskutočné, a to hlavne vďaka tomu, že slečna neotáľa a vo fitku trávi takmer deň čo deň.

,,Každé ráno budík na 5:30, aby som o 6:20 už mohla byť v našom centre a odmakať si 50 min cardio. mňa korona nakopla k životnému štýlu, ktorý mi fakt neskutočne vyhovuje a cítim sa lepšie ako kedykoľvek predtým,” blondínka napísala ešte dávnejšie na svoj Instagram. Teraz sa už však môže chváliť vyrysovanými brušákmi do plaviek!

,,Počas korony som začala 6x do týždňa cvičiť a od začiatku marca som nevynechala ani jedno ranné cvičenie. A po skoro 4 mesiacoch môžem povedať, že to so mnou teda nie je až také zlé. Prehajpovaná výsledkami idem ďalej,” doplnila k fotke, kde je naozaj vidno, že sa dlhé hodiny tvrdej práce oplatili.

Zdroj: Topky.sk, Instagram/dstaraofficial  | Foto: Instagram/dstaraofficial