Talentovaný šéfkuchár Martin Záhumenský, ktorý sa preslávil najmä ako porotca v markizáckej šou Masterchef, všetkých poriadne prekvapil ohlásením rozchodu len pol roka po svadbe. S manželkou Zdenkou sa tak pomaly pripravovali na definitívny rozpad vzťahu, no vtom prišlo k nečakanému zvratu!

Sympatická dvojica pripravila fanúšikom nepríjemné prekvapenie, keď sa začalo verejne rozprávať o konci manželstva. Mnohí ľudia z ich blízkeho okolia totiž svorne tvrdili, že manželia vždy pôsobili ako šťastne zamilovaný a harmonický pár.

Zahumensky

Dôvodom sporov medzi zaľúbenými hrdličkami mal byť bývalý partner Zdenky Jakešovej Záhumenskej, ktorý sa údajne pokúšal narobiť mladej kráske zo života peklo. Najnovšie vyjadrenia nadaného kulinára však jasne naznačujú, že partnerská kríza predsa len nebola neprekonateľná. Počas vianočných sviatkov sa totiž na oficiálnom profile Martina Záhumenského objavil emotívny status, v ktorom sa markizácky odborník vyznal zo svojich najhlbších pocitov.

„V neposlednom rade ďakujem mojej žene Zdenke Záhumenskej. Prežili sme jeden neuveriteľný rok, či už v pracovnom poňatí, alebo v tom súkromnom. Si neuveriteľne silná žena plná lásky. Verím, že nás táto malá kríza posunie vopred a budeme spolu silnejší ako nikdy predtým. Niekedy musíme spadnúť, aby sme vyšli ešte vyššie,“ priznáva Martin. Zdá sa tak, že scenár ako vystrihnutý z argentínskych telenoviel by predsa len mohol mať šťastný koniec.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin Zahumensky

Martin Zahumensky

Zdroj/Foto: Instagram/Martinzahumensky