Jeden z najväčších idolov planéty patril kedysi medzi najvyhľadávanejšie hviezdy. Pri pohľade na jeho rozkošnú tváričku, vymakané telo či prenikavé modré oči sa nejednej dáme podlamovali kolená, no dnes je už realita iná. Samotný Brad Pitt si čoraz viac uvedomuje, že herectvo nie je poslanie na celý život a možno aj preto sa radšej poobzeral po inej činnosti.

Známy fešák sa na nepriazeň osudu rozhodne sťažovať nemôže. V mladom veku sa vďaka prirodzenému šarmu a umeleckému nadaniu stal jedným z najslávnejších hercov sveta, ktorého čaru podľahli svetoznáme krásky, ako Jennifer Aniston či Angelina Jolie.

Brad Pitt Angelina Jolie

Hoci ani jeden z jeho vážnych vzťahov nevydržal a žiarivá hviezda slávy sa postupne strácala do úzadia, 55-ročný blonďák hlavu nevešia. V rozhovore pre austrálsky magazín GQ priznal, že po kariérnej stránke ho momentálne najviac napĺňa práca producenta, ktorý nástup nových a mladších talentov sleduje spoza kamier.

To však ale nie je všetko! Herec tiež prekvapivo dodáva, že po úspešnej filmovej ére začal v posledných rokoch inklinovať k inému umeleckému odvetviu. Brad Pitt sa totiž aktívne venuje výtvarníctvu, pričom obrazy nielen zbiera, ale i maľuje. Okrem toho si voľné chvíľky kráti sochárstvom, čo by do neho povedal možno málokto.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Brad Pitt

Zdroj: GQ Australia | Foto: Instagram/bradpittpics