O tom, že Martin Jakubec patrí medzi najkontroverznejšie postavičky nášho šoubiznisu, niet pochýb. Avšak ktoré jeho výroky sú myslené vážne a ktoré len z recesie, dokáže s istotou posúdiť len málokto. Napriek tomu sa milovník šlágrov rozhodol splniť to, čo už v minulosti viackrát sľuboval.

Martin okolo seba pravidelne rozvíri hladiny najmä navážaním sa do mediálne známych osobností. Hoci si celebrity z jeho posmeškov obvykle ťažkú hlavu nerobia, neprekáža mu to v úsilí čo najviac šokovať.

jakubec

Naposledy si Jakubec pre širokú verejnosť pripravil poriadne pestré prekvapenie v podobe odtajnenia údajného potomka splodeného so staršou kolegyňou Boženou Verešovou. Hoci si nikto netrúfa tipovať, ktoré Jakubcove „pravdy“ sú skutočne dôveryhodné, s jednou vecou to, zdá sa, myslí absolútne vážne.

jakubec

Autor netradičných hudobných hitov sa totiž už neraz zmieňoval o túžbe stať sa súčasťou slovenského politického diania, pričom sám seba by najradšej uvidel rovno v prezidentskom kresle. Najnovšie informácie tak nasvedčujú tomu, že Martinov vstup do politiky by mohol už čoskoro nabrať reálne rozmery.

Extravagantný umelec totiž prezradil, že na základe priania ľudí sa skutočne rozhodol založiť novú politickú stranu. ,,Čoraz viac chcete po mne, aby som išiel kandidovať v roku 2020. Moju stranu vám predstavím onedlho. Bude tu veľké tornádo,“ avizoval Jakubec krátko po tom, ako verejne dourážal našich najznámejších poslancov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jakubec

Zdroj/Foto: Instagram/martinjakubec_official