Koronavírus si neyberá a ničí zdravie každému, kto mu príde do cesty. Nie nadarmo sa tak musíme chrániť a čo najviac izolovať od okolia. Spevák jednej z najznámejších rockových skupín zrejme situáciu mierne podcenil – aktuálne leží na jednotke intenzívnej starostlivosti.

Pred malou chvíľou ostal svet v šoku z informácie, že bol na koronavírus pozitívne testovaný britský premiér Boris Johnson. 55-ročný politik má však zatiaľ našťastie iba mierne príznaky, ako ustavičný kašeľ či teploty, ktoré mu vraj dovoľujú i naďalej pracovať. Samozrejme, teraz už len z domu prostredníctvom technológií.

O dosť horšie je na tom ale ďalšia známa osobnosť, u ktorej bol podľa nemeckého BILD-u potvrdený Covid-19. Reč je o spevákovi obľúbenej skupiny Rammstein, tá sa iba pred pár dňami vrátila do Nemecka z Ruska, kde 15. marca odohrala koncert.

Krátko nato musela 57-ročného Tilla Lindemann odviesť záchranka do berlínskej nemocnice, kde bola rocková hviezda pozitívne testovaná práve na koronavírus. Vysoké horúčky prešli až do poriadne vážneho stavu, kedy nemecký hudobník skončil so zápalom pľúc na jednotke intenzívnej starostlivosti. Aktuálne by však jeho zdravotný stav mal byť stabilizovaný.

Zdroj: bild.de | Foto: Twitter