Televízna Farma vie so vzťahmi poriadne zatočiť, a to nielen na statku, ale i pred nástupom do šou. Nie každý by totiž svojej polovičke dokázal tolerovať účasť v kontroverznom proograme, v ktorom neraz medzi účastníkmi vzplanuli vášne. Aj Natália Lopašovská si po odchode z domu vypočula svoje.

22-roočná študentka a barberka zavítala do 13. série Farmy až v „druhej várke“. Natália sa netají tým, že doma nechala priateľa – ten však pri myšlienke, žeby jeho láska mala súťažiť o 75-tisíc eur, nadšený nebol.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Priateľ s tým absolútne nesúhlasil. Nechcel, aby som sem išla. Aj keď sme sa lúčili, to bolo také, že no,“ rozrozprávala sa brunetka po tom, ako od polovičky obdržala list. ,,Povedal také slová niektoré, ktoré majú podľa mňa takú silnú moc, a to sa úplne nezabúda. Povedal mi, že keď proste pôjdem, bude koniec. Viackrát mi povedal, že som mu týmto zničila život a že ma nechce vidieť,“ pokračovala s plačom farmárka zo Serede.

Medzičasom Natáliin drahý zrejme nad všetkým poriadne porozmýšľal. V liste, ktorý kráske poslal, sa totiž vyznal zo svojich pocitov a ukončil ho vážnym gestom. ,,Bolo tam zašifrované v písmenách, že či si ho zoberiem,“ uviedla dojatá bývalá finalistka Miss Slovensko. Tá nebola jediná, ktorú pri srdci zahriali slová od blízkych – viac sa dozviete dnes večer o 21.55 na Markíze.

Video, v ktorom si natália číta liist, si môžete pozriieť — TU —

Zdroj/Foto: Markíza.sk, Instagram/farma.markiza