Raz darmo, zlí chlapci nás ženy jednoducho priťahujú. Nevieme, čím to je, ale niečo pravdy na tom predsa len bude. Aj to je zrejme dôvod, prečo sa niekdajšiemu väzňovi Jeremymu Meeksovi v modelingu naozaj darí. Nedávno sa hriešny ,,badboy“ predviedol aj na móle newyorského Fashion weeku, kde narobil doslova vietor.

Fotografie Jeremyho Meeksa obleteli pred pár rokmi celý svet a aj napriek tomu, že bol vo väzbe, ženy z neho doslova šaleli. Roztápal ich jeho pohľad, milovali tetovanie v tvare slzy, nehovoriac o jeho vypracovanom tele. Na všetky jeho prednosti stavili aj značky svetového mena a Meeksa zapojili do rôznych módnych kampaní. Bývalému trestancovi sa teraz skutočne darí, žije vo vile a ponuky sa mu sypú jedna za druhou.

 

Nedávno sa Jeremy predviedol na móle jednej z najvychytenejších módnych prehliadok sveta- Fashion Week v New Yorku. Akonáhle vyšiel na mólo, všetká pozornosť sa upriamila na neho. Mnohé magazíny dokonca Jeremyho označili za najse*y muža planéty. Ale pozor, dámy, tento chlap so zvodným pohľadom je šťastne ženatý a má dvoch krásnych synov, ktorí zdedili gény po rodičoch.

Jeremy na Fashion Weeku v New Yorku

Foto: Instagram, GettyImages