Pred dvoma rokmi zatkla polícia Američana Jeremyho Meeksa, pretože mu v aute našli drogy a nelegálne držanú zbraň. Krátko na to sa jeho policajná fotografia stala hitom internetu, pretože z jeho pohľadu sa ženám po celom svete podlamovali kolená. V marci tohto roku opustil väzenskú celu a jeho kroky začali smerovať priamo do svetového modelingu.

Už počas obdobia, kedy bol Jeremy za mrežami, sa začali o modrookého Američana zaujímať ľudia z modelingových kruhov. Krátko po Jeremyho prepustení z väznice si ho zobral pod svoje ochranné krídla Jim Jordan a s bývalým kriminálnikom má údajne veľké plány. Pre denník Daily Mail Jordan uviedol, že pracuje na tom, aby Meeks spolupracoval s najznámejšími fotografmi sveta. Nejedna fanúšička bude určite želať 30-ročnému Jeremymu veľa úspechov. :)

 

#hotfelon #JeremyMeeks #finalmemtefuori #beautiful

A post shared by Rosa Migni (@rosamigny) on

 

 

A post shared by JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial) on

 

 

 

 

Foto: Facebook.com, Instagram.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)