Okolo slávnych Twiinsiek sa v posledných dňoch roztrhol hotový mediálny cirkus. Môže za to najmä tehotenstvo jednej zo sestier a následné ohlásenie ukončenia spoločnej kariéry. Kým Daniela sa pripravuje na nastávajúcu rolu matky, Veronika si neváha naplno užívať všetky krásy života.

33-ročné krásky sú jasným dôkazom toho, že vek je len číslo. Stále pôvabné dvojičky Nízlové totiž zrejú do krásy a v poslednom období doslova žiaria šťastím. Tehotnej Daniele narastajúce bruško veľmi svedčí a z jej sestry srší neskrývaná radosť z toho, že sa už čoskoro stane tetou.

Twiins

Hoci je Veronika už štyri roky vydatá za Tomáša Krúpu, s dieťatkom sa zrejme zatiaľ neponáhľa. Tmavovláska si naplno užíva život a obrovskú lásku k letu a slnečným lúčom dokáže vyjadriť aj provokatívnejším spôsobom. Tak sa stalo i počas dovolenkového pobytu, kedy si speváčka priamo na ulici zapózovala v poriadne vášnivom duchu.

,,Asi by to chcelo zase niekam do tepla,” brunetka okomentovala šteklivý záber, na ktorom to vyzerá, akoby luxusnú postavičku v strede mesta odhaľovala celkom nahá. Veronika má ale na sebe s najväčšou pravdepodobnosťou bikiny, avšak na fotke “cez prsty” to naozaj pôsobí dosť odvážne, čo poviete?

Spomínaný záber Veroniky Nízlovej nájdete —TU—

Veronika Nízlová twiins

Zdroj: Instagram/Veronikatwiins | Foto: Instagram/Veronikatwiins, twiinsmusic