Americká speváčka Lady Gaga nemala už v minulosti problém šokovať okolie, keď sa navliekla do kostýmu z mäsa či keď si na tvár nanášala tony výrazného mejkapu. 34-ročná blondínka, ktorá sa svojou hlavnú úlohu vo filme Zrodila sa hviezda postarala o hotový ošiaľ, stále ostáva sama sebou a dokazuje to i počas pandémie koronavírusu.

Speváčka a herečka má za sebou mimoriadne plodné obdobie, kedy vďaka skladbe Shallow schmatla v priebehu jediného roka všetky možné prestížne ocenenia. Po prevzatí sošiek sa zase stiahla do vlastnej komfortnej zóny, odkiaľ z času na čas informuje fanúšikov o novinkách v jej pracovnom a osobnom živote.

lady gaga

Kontroverzná kráska nezabúda v náročných časoch na prvoradú ochranu pred vírusmi. Keďže je Amerika novým infekčným ochorením Covid-19 silno zasiahnutá, osveta o nosení rúšok sa nevyhýba ani celebritám.

Práve Lady Gaga sa zaradila medzi vplyvné osobnosti, propagujúce vlastný štýl aj pri výbere tvárovej pokrývky. ,,Buď sám sebou, ale nos masku,” svetoznáma hviezda nabáda ľudí k tomu, aby si v každom prípade zachovávali obľúbený imidž. Ona samotná sa pritom prezentuje v pestrých a odvážnych rúškach, zdobených kovovými pichliačmi či retiazkami, pôsobiac ako drsná punk-rocková princezná!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram/Ladygaga