V éteroch slovenských rádií môžete čoraz častejšie počuť vianočné skladby domácich interpretov. S týmto obdobím sa vám môžno spájajú iba overené klasické hity ako ,,Let it snow” či ,,All I want for Christmas is You”, no aj naši hudobníci vydávajú single, ktoré vás chytia za srdce. 

Iba pre pár dňami uzrela svetlo sveta nová nahrávka Mira Jaroša, ktorý prespieval pesničku ,,Zima na saniach” z roku 1977. Jej pôvodným interpretom bola legenda slovenského filmu, Michal Dočolomanský a autormi Pavol Zelenay s Tomášom Janovicom. ,,Zimu na saniach som nahral ako vianočný darček pre svojich fanúšikov. Páčila sa mi na prvé počutie,” vyjadril sa sympatický spevák. Kým by verejnosť mohla byť na jeho cover verziu skladby kritická, mnohí fanúšikovia sa jej krásnemu prevedeniu úprimne potešili. Má v sebe čaro Vianoc, nežnosť, ale aj grandióznosť, ktorú jej dodáva detský zbor v pozadí. A ako vníma tento čarovný čas samotný spevák? ,,Vianoce sú pre mňa o rodine. Sme spolu celá rodina raz do roka tak je to vzácne. Sú to zároveň jediné dni, kedy môžem úplne vypnúť.

Vypočujte si nový singel Mira Jaroša aj vy a nepochybujeme, že počas sviatkov nebude chýbať ani vo vašej domácnosti pri posedení s celou rodinou. :)

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)