Dočkali sme sa! Krátko nato, ako v rukách Lady Gaga skončila soška Zlatý glóbus za najlepšiu filmovú skladbu Shallow, sa americká umelkyňa vyjadrila, že ak sa jej meno ocitne aj na zozname oscarových nominácií, spolu s Bradleym Cooperom odspievajú na ceremónii megahit z filmu Zrodila sa hviezda naživo. Uplynulú noc sme sa tak stali svedkami jedného z najkrajších vystúpení všetkých čias.

Lady Gaga prežíva v súkromí zrovna nie najšťastnejšie obdobie, minulý týždeň totiž médiá obletela správa o tom, že sa rozišla so svojím snúbencom Christianom Carinom. Na druhej strane má však po novom americká kráska obrovský dôvod na radosť – pred pár hodinami získala prestížnu cenu Oscara za najlepšiu filmovú skladbu, ktorou sa stala balada Shallow z hudobného trháku Zrodila sa hviezda.

Ako bolo fanúšikom sľúbené, tak sa aj stalo – megahit Shalow odznel uplynulý večer v Los Angeles naživo. Lady Gaga a Bradley Cooper, ktorých by mnohí chceli vidieť ako pár aj v súkromí, sa teda postarali o mimoriadne emotívny okamih tohtoročných Oscarov, vháňajúci doslova slzy do očí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube, Instagram/ladygaga