Lalala, tralala- čisté, chytľavé a oslňujúce! Práve takto hodnotia diváci jeden z najočakávanejších muzikálov ,,La la land”, ktorého hlavní predstavitelia sa stretli už vo filme ,,Bláznivá hlúpa láska”. Jedinečné spojenie Emmy Stone a Rayna Goslinga očakáva už celý zástup fanúšikov a niet sa čo čudovať. Film je vraj tak dobrý, že dostal neuveriteľných 12 nominácií na cenu kritikov!

Broadcast Film Critics Assn. oznámila vo štvrtok nominácie na 22. odovzdávanie cien kritikov, v ktorom doslova zahviezdil film ,,La La Land”. Nielen v očiach kritikov, ale aj filmových fanúšikov sa hovorí o výnimočnom projekte, ktorý je absolútne okúzľujúci. Medzi inými bola snímka nominovaná aj v tak významných kategóriách, ako najlepší film, herec, herečka, réžia, pôvodný scenár či kostými. Tiež sa už neviete dočkať momentu, kedy film dorazí aj k nám na Slovensko? :)

Foto/Video: YouTube

 

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)