K záverom roka patrí určite bilancovanie, vyhodnocovanie a spomínanie. Viete ešte, aké videoklipy patrili v roku 2015 medzi vaše najobľúbenejšie?

Hudobný kanál Youtube patrí medzi najobľúbenejšie sociálne siete súčasnosti a práve na konci roka zostavuje rebríček najklikanejších videí. Kým na Slovensku celkovo vyhralo v popularite video z ruskej dielne ,,Máša a medveď”, medzi hudobnými videami bodovala, na prvom mieste, jednoznačne Ellie Goulding s medzinárodným hitom ,,Love Me Like You Do“. Skladba z filmu ,,50 Shades of Grey” sa stala hymnou všetkých romantických žien a rekordy nelámala iba pri zdieľaniach, ale aj pri počte žien so zarosenými očami vždy, keď ju počuli. Ellie jednoducho zabila a stala sa kráľovnou slovenských dievčeniec. Na štvrtú priečku sa preklikal slovenský raper Majk Spirit so skladbou ,,Primetime”, na šiestu Kristína s hitom ,,Ta ne” a na desiatku, na našu radosť, hudobné zoskupenie S hudbou vesmírnou a ,,Je nám teplo”. Čo hovoríte na tento rebríček vy, tiež ide o vaše najpozeranejšie skladby? :)

1. Ellie Goulding- Love Me Like You Do

2. Major Lazer & DJ Snake – Lean On (feat. MØ)

3. Wiz Khalifa – See You Again ft. Charlie Puth

4. Majk Spirit – Primetime

5. Maroon 5 – Sugar

6. Kristína – Ta ne

7. SIMA & EGO – ON JE LEN KAMARAT

8. Kuko HS (Horkýže Slíže) – Horná Dolná

9. Kontrafakt pre PodzemGang – Život je film

10. S Hudbou Vesmírnou – JE NÁM TEPLO!

Video: Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)