Make-up, to nie je len dokonalá vizáž, ale občas aj skutočná zábava. A kedy je vhodnejší čas sa poriadne odviazať, ak nie práve cez leto? V prípade, že ste to ešte nezaznamenali, tohtoročným hitom by sa mali stať dúhové mihalnice. Čo na to hovoríte? Podľa nás na letný festival či diskotéku ako stvorené! :) 

Dúhové mihalnice vám zaručia, že od vás ľudia nebudú môcť odtrhnúť oči. Preto ich odporúčame len pre tie z vás, ktoré rady pútajú pozornosť a extravagancia je vašim druhým menom. A ako takéto mihalnice získať? Môžete ich kúpiť ako umelé mihalnice, ktoré si len nalepíte. Druhou možnosťou je vyskladať ich z viacerých farieb, kedy si vlastne vytvoríte dúhu, ktorá sa vám odtieňmi najviac pozdáva. Určite sa však zverte do rúk profesionálky. Treťou možnosťou je trvalé nafarbenie a tou najprirodzenejšou cestou je posledná možnosť, a to špirála.

 

 

 

 

 

 

enjoing my rainbow lashes :)

A post shared by supr (@suprboricuaaspie) on

 

 

Pestañas de arcoíris. 🌈 en www.kalindakano.com.mx #mexicanmua #rainbowlashes

A post shared by Kalinda (@kalindakano) on

 

Foto: Pinterest, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Miška S.
Romantická duša, ktorá verí v lásku na celý život. Miluje zvieratá a módu, tiež sa zaujíma o prírodu, cvičenie a zdravú stravu. Okrem toho vám bude prinášať aj články, ktoré potešia každú jemnú ženskú dušu:)