Ako sa hovorí, doba pokročila a medzi kozmetické pomôcky, ktorými sa dnes nanáša make-up, sa v posledných týždňoch radí aj prezervatív. Áno, čítate správne! Túto výzvu stihlo vyskúšať už niekoľko blogeriek a vo svojich beauty tutoriáloch si skúšajú pomocou ,,nového“ výrobku naniesť na tvár make-up.

Výzva s prezervatívom nie je najnovšia. Pred niekoľkými rokmi podobnú aktivitu robili tínedžeri, ktorí napustili do kondómu vodu, sadli si a ich asistent ho pustil z výšky tak, aby im dopadol priamo na hlavu. Podobnú verziu výzvy si na kanáli blogerky, ktorá si hovorí Laila Tahri, stihlo pozrieť za týždeň už takmer štyristotisíc divákov. Sama blogerka v úvode priznáva, že aj jej samej sa zdá čudné to, čo ide urobiť, ale stojí to zato.

Názory na tento tutorial sú rôzne. Niektorí používatelia boli Lailiným videom takí znechutení, že ju prestali sledovať, iní to berú s humorom. Nech už točia blogerky tieto videá za účelom zvýšenej sledovanosti alebo len chceli vyskúšať „netypické“ líčenie, rozvírili tým hladiny Youtube scény. Líčenie s prezervatívom je chytľavé a ku Laile sa pridalo niekoľko ďalších blogeriek, ktoré taktiež natočili populárnu challange. Veď sledujte sami.

Zdroj: Youtube.com | Foto: wikimedia.org