Čo si budeme nahovárať? Hviezda Gizky Oňovej (68), obľúbenej tvári 80. a 90. rokov, nezačala jej vekom bezhlavo padať k zemi, práve naopak. Sympatická ,,babička” dnes patrí k najsympatickejším tváram televíznej obrazovky a vďaka jej energii a nepopierateľnému šarmu ju milujú starší i mladší. A prečo? Pretože Gizka jednoducho ide a rieši!

Gizka Oňová, svokra, ktorú akceptujú snáď všetky nevesty i zaťovia na Slovensku, patrí k najpopulárnejším televíznym osobnostiam súčasnosti. Vďaka paródií Zuzany Šebovej sa stala doslova fenoménom, ktorý nenechal chladným ani stále populárnejšieho ,,vlogera” a moderátora Sajfu. Práve on si ju totiž pozval do najnovšej časti internetovej relácie Level Lama, kde ,,najmodernejšiu babičku vo vesmíre” zmlátil vo videohre ako žito. A čo na to Gizka? Áno, samozrejme, zaspievala mu niekoľko šlágrov a dala zopár životných múdrostí, z ktorých by si mala zobrať ponaučenie nejedna z nás. Gizka, ste úžasná! :)

Foto/Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)