Dvere sa otvoria, bytom sa chveje tlmené svetlo sviečok. Stojí ako obarený so zatajeným dychom. Pred jeho očami sa črtá úchvatná žena, driek jej sťahuje korzet, plné prsia, každý jej nádych na ne púta pozornosť. Oči zahalené maskou, na červených perách jemný úsmev. Boky obopína podväzkový pás. Premeriava si pohľadom siluetu krásnych kriviek. Žena sa pohne jeho smerom, každý krok sprevádza klopkanie opätkov, prstami prejde po jeho hrudi a obchádza ho. Dych sa mu zrýchľuje, vzrušenie stúpa… Práve sa mu plní jeden z jeho najtajnejších snov.

Ženská dominancia má mnoho podôb a máloktorý muž vo svojich tajných predstavách netúži po tom, aby sa ho zmocnila krásna a zmyselná žena. Pokiaľ sa vám prevracia žalúdok pri predstave vyskúšať si úlohu dominy a toto slovo vo vás evokuje vulgárnosť, zjavne si to spájate s filmami pre dospelých, v ktorých sa zachádza do extrémov, ako vo vyjadrovaní, tak v praktikách. Tento scenár rýchlo vypuďte zo svojich myšlienok a zamerajte sa na skutočné čaro ženskej dominancie. Aj v prípade, že tento zážitok svojmu partnerovi nemáte v pláne dopriať, môže to zlepšiť váš pohľad na seba samú a posunúť vás ďalej.

Najmocnejšie ženské zbrane

Poznať svoje prednosti a vedieť ich jemne zvýrazniť, poukázať na ne, aby priťahovali ako
magnet. Mužov už od nepamäti vzrušovali ženy, ktoré poznali moc svojho tela. Nikto od vás neočakáva, že sa navlečiete od hlavy po päty do latexu. Zvoľte si pekné spodné prádlo, priliehavý korzet, obohaťte svoj šatník o výnimočný kúsok, v ktorom sa budete cítiť sebaisto, sexy, a v ktorom vás ešte nevidel. Prvoradé je, aby ste sa sama cítili príťažlivá.

Nalaďte sa na správnu vlnu

Bez správneho naladenia to nepôjde, a preto si doprajte všetko to, po čom vaše telo a myseľ túži. Urobte si oddychový deň, kúpte si hriešne topánky, ktoré budú možno len pre posteľné hry. Doprajte si masáž, wellness alebo len uvoľňujúci kúpeľ doma vo vani s príjemnou hudbou a pohárom šampanského. V tento deň určite vynechajte bežné povinnosti, ako je žehlenie, pranie, upratovanie. Pokiaľ máte deti, zoberte ich na dobrodružnú noc k starým rodičom, prípadne poproste kamarátku. Upravená a oddýchnutá sa budete cítiť ako bohyňa.

obohaťte svoj šatník o výnimočný kúsok, v ktorom sa budete cítiť sebaisto, sexy

Fantázii sa medze nekladú

Nie v každej domácnosti sa nachádzajú putá, sada bičov či pestrá škála se*uálnych hračiek od výmyslu sveta (z môjho pohľadu by sa tieto vecičky mali nachádzať v každej domácnosti s praktickou úchytkou na kuchynskú linku, veď človek nikdy nevie. :) Nič z toho však nie je nevyhnutné, hravo si poradíte aj bez nich. Na fixáciu partnera môžete použiť šatku, kravatu, opasok, jednoducho čokoľvek, čím mu môžete zviazať ruky a dopriať mu pocit bezmocnosti. Šatku môžete použiť aj na zmyslovú depriváciu, zaviažte ju partnerovi cez oči, jeho ostatné zmysly tak spozornejú a každý dotyk, vôňu, zvuk či chuť bude vnímať omnoho intenzívnejšie. Dotýkajte sa ho, masírujte, hladkajte, nechajte sa uspokojiť jeho jazykom. Svojho partnera jednoducho použite ako svoju osobnú se*uálnu hračku, ktorú môžete vopred upozorniť, že nesmie vyvrcholiť skôr, ako vy alebo skôr, ako mu to sama dovolíte či prikážete.

Zahoďte hanblivosť, predsudky a užite si tento večer plnými dúškami. Váš partner si to
bude užívať najviac práve vtedy, keď ucíti vaše vzrušenie.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tatiana C.
Grafička, fotografka a hlavne dobrodružná povaha. Miluje knihy , dobrú hudbu a adrenalín. Zaujíma sa o témy vzťahov a .... Opýta sa za vás otázky ktoré sa hanbíte položiť. Verí že v jej článkoch nájdete odpovede, inšpiráciu a chuť skúsiť niečo nové.