Niet pochýb, že najmladšia víťazka amerického talentu Grace VanderWall (12) je vynikajúcou muzikantkou s obrovským talentom a srdcom. Vďaka nemu sa jej podarilo splniť si aj ďalší detský sen.

Vo štvrtok 24. novembra sa malá speváčka stala sa súčasťou tradičných Osláv Dňa vďakyvzdania – Macy’s Thanksgiving Day parade v New Yorku. Už ako 7-ročná sledovala vysielanie týchto pompéznych osláv v televízii a ako povedala táto talentovaná dievčinka pre NBC, vždy si veľmi želala stať sa raz ich súčasťou. Sny sa však niekedy skutočne plnia! Na populárnom oslavnom pochode Dňa vďakyvzdania v newyorských uliciach tento rok skutočne zaspievala, ako inak, noblesnú pieseň “I don´t know my name”, s ktorou triumfovala v America´s got talent. Ako sama uviedla, bola to pre ňu neuveriteľná skúsenosť a taktiež kúzelné ako vianočné ráno. :)

Vystúpenie na oslavách Macy´s Thanksgiving Day parade

 

Okrem tejto skvelej skúsenosti sa Grace môže pochváliť novým albumom s názvom “Perfectly Imperfect”, ktorý by mal uzrieť svetlo sveta už 2. decembra. Ako sa zdá, o tejto mladučkej vychádzajúcej hviezde budeme počuť ešte skutočne veľa! A neuveríte, no toto 12-ročné dievča má už na Instagrame takmer neuveriteľných 1,5 milióna fanúšikov!

Pripravovaný album ,,Perfectly Imperfect”

My EP is up for pre-order now!! Ahh! 😊❤️ Link in bio #PerfectlyImperfect #MiraclesDoHappen

A post shared by Grace VanderWaal (@gracevanderwaal) on

 

 

What makes you #PerfectlyImperfect? Excited for you all to hear what I've been working on ❤️

A post shared by Grace VanderWaal (@gracevanderwaal) on

Zdroj: Billboard.com, Teenvogue.com | Foto: Instagram