Mať šatník za milióny, to je sen skoro každej ženy. Ale mať ho v štyroch rokoch, to už je trochu iná káva. Nuž, niektorí jej závidia, iní ľutujú, pretože to vraj nie je bohvieaké detstvo. Mať celé dni v stopách bulvárnych fotografov a keď nie tých, tak ju pre zmenu fotí jej slávna mama. Oblečená nie je zrovna v pohodlnej teplákovej súprave bežnej škôlkárky, ale keď je reč o North West, dcérke Kim Kardashian West a rapera Kanye Westa, zrazu nám to príde také normálne.

Ak máte mamu módnu ikonu, ktorá sa kamaráti s najväčšími návrhármi sveta a váš otec sám navrhuje módne kolekcie, teta je topmodelka a celá rodina žije v prepychu, čo iné z vás môže vyrásť ako módna ikona? Peniaze v takej rodine problémom nie sú, no napriek tomu sa módne domy predbiehajú, aby mala práve od nich North nejaký ten kúsok, ktorý sa potom do pár dní s istotou vypredá. A bežné reťazce prinesú do obchodov v budúcej kolekcii minimálne niečo podobné, aby si to mohli dovoliť aj ,,chudobnejšie“ fashion matky pre svoje ratolesti.

North West

Oblečenie si už vraj vyberá sama a s láskou nosí kabelku Luis Vuitton, ktorú si v našich končinách môže dovoliť len solventná pani, ktorá už má čo-to za sebou. Ale o tom potom. Netreba sa na malú North pozerať cez prsty a závidieť. Inšpirovať sa ňou môžete aj vy, ktoré ste štyri roky mali, povedzme, veľmi dávno a podobne obliekať môžete aj svoje dcéry, netere, vnučky… Nik vám neprikazuje za topánočky pre ne vysoliť dve výplaty. Keďže reťazce ponúkajú široký sortiment, e-shopov s oblečením pre malých aj veľkých je tiež požehnane, podobné šaty či kabátik ako má malá North za niekoľko tisíc, kúpite za niekoľko desiatok eur, možno ani to.

Nech je už váš názor akýkoľvek, podľa nás je štýlová, krásna a inšpiratívna. Ani dievčatá z bežnej rodiny nemusia byť od hlavy po päty kvietkované, princeznovské a ružové. Či? :)

North West s mamou Kim Kardashian

Foto: Instagram, Twitter