Talentovaných ľudí je vo svete viac než dosť, avšak len zopár z nich má odvahu reálne a naplno venovať sa tomu, čo ich skutočne baví. Kým sa za dlhé roky vypracujú na absolútnych profesionálov, niekedy je táto cesta plná prekážok, vzostupov a pádov. Tento 11-ročný chalan má však obrovské šťastie už teraz – v detstve.

Ezra pochádza z Panamy, z rodiny umelcov. Už od útleho detstva bola ceruzka jeho najlepšou kamarátkou a kým hrali jeho priatelia počítačové hry, on kreslil odušu za dverami svojej detskej izby. Okrem toho, že jeho talent podporovali rodičia, to, že vie Ezra perfektne kresliť, si všimol aj majiteľ tetovacieho salónu „Honolulu“, Ali Garcia. Práve on mu dal neuveriteľnú šancu rozvíjať svoj talent, a tak začal kresliť návrhy na tetovania, neskôr ho Ali pustil k vyfarbovaniu, a napokon dokonca k tieňovaniu tetovaní.

Niekto sedí v jeho veku nad matematikou a zabíja čas na internete, Ezra je zas v Paname doslova celebritou a tetuje. Ak si však myslíte, že mladý chlapec fláka kvôli práci školu, ste na omyle. Učí sa, chodí na karate, hrá na klavír a bicie. 11-ročný umelec už vytvoril aj zopár kompletných tetovaní, pričom prvou zákazníčkou bola jeho mama Wynter. Okrem nej tetoval aj svojho učiteľa matematiky. Už teraz je vyhľadávaným tatérom, tak si predstavte, čo to bude o pár rokov. Jednoducho klobúk dole!

Zdroj: Fatherly | Foto: Instagram